Asteras Paradise - Páros
37.073391, 25.243895Dit charmante Asteras Paradise Páros met 4 sterren is gelegen binnen 30 meter afstand van Egeïsche Zee en heeft 13 kamers voor de gasten. Er is een buitenzwembad en Wi-Fi in de hele accommodatie in het hotel.
Locatie
Lefkés ligt op circa 3 km van dit charmante pand en het Kalogeros-strand bevindt zich op ongeveer 3 km verderop. Dit hotel bevindt zich op loopafstand van de Venetian haven.
Kamers
Elke van de kamers met airconditioning heeft een balkon en een zitruimte en sommige bieden een comfortabel interieur. Voor uw veiligheid zijn deze comfortabele kamers uitgerust met een kluis. De badkamers, die een Jacuzzi en een sauna aanbieden, zijn ook van kamerjassen voorzien. Sommige units beschikken over uitzichten op de zee.
Eten en Drinken
De gasten kunnen ontbijten in het restaurant. Voor een drankje kunt u bij de charmante lounge bar van dit hotel in Páros langskomen.
Zaken en Recreatie
Asteras Paradise heeft toegang tot het gouden strand en de strandvoorzieningen zoals zonnestoelen en parasols. Asteras Paradise Páros biedt tevens duiken, paardrijden en tennis.
Kamers en beschikbaarheid
Max:3 personen
Uitzicht op de tuin
Douche
Eigen badkamer
Max:3 personen
Bed opties:Slaapgelegenheid voor 3 personen
Uitzicht op de tuin
Douche
Eigen badkamer
Max:2 personen
Bed opties:Tweepersoonsbed of twee losse eenpersoonsbedden
Gedeeltelijk uitzicht
Douche
Eigen badkamer
Essentiële informatie over Asteras Paradise
💵 Laagste kamerprijs | 50 € |
📏 Afstand tot het centrum | 8.3 km |
🗺️ Locatie beoordeling | 7.2 |
✈️ Afstand tot de luchthaven | 24.4 km |
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven | Luchthaven Paros, PAS |
Locatie
- Bezienswaardigheden
- In de buurt
- Hotels in de omgeving
Beoordelingen van Asteras Paradise
Hendrik
Superfijn bed, verbazingwekkend nieuwe kamers. Mooie indeling en inrichting.
Isaac
Een ongelooflijk en tamelijk goed ontbijt vond ik geweldig, perfect uitzicht.
Mijn prachtige kamer en leuke badkamer waren schoon. De locatie was charmant, op loopafstand van het Strand van Glifades. Niet ver van het restaurant en de windmolens en het centrum.
Peter
Anthoni
Mooie en comfortabele kamer, uitstekend ingericht.
Petrus
verbazingwekkend nieuwe eenheden met zowel het balkon, als ook airconditioning en goed personeel. veel smaakvol eten bij het ontbijt.
Jeremias
De goed ingerichte kamers en het smaakvolle eten vonden we leuk.
Het bed was comfortabel en er was een gratis WiFi. Het aangeboden ontbijt was ongelooflijk en uitstekend en bevatte best veel mogelijkheden.
missing
Vriendelijke en behulpzame eigenaren en personeel. Studio's zijn fraai en rustig gelegen. Smaakvolle groentes. Busstop voor het hotel.
Gelegen aan doorgaande weg. Standaardkamer op begane grond met tuinzicht is gehorig(en klein balkon). Beperkte keuze bij ontbijt. In de studio's is een generator van buiten hoorbaar. Speeltuintje pal in de zon met 1 glijbaan en 1 kapotte wipwap.
missing
Leuk hotel met goede service. Hotel ligt ca. 5 km van Naoussa af. Het hotel organiseert op verzoek een pendel naar Naoussa of de stranden in de buurt. Wil je verder iets ondernemen dan is een auto aan te bevelen. Hotel beschikt over een fijn zwembad met extra peuterbad. Ook is er een sauna, tennisbaan en kleine fitnessruimte. Er zijn voldoende ligstoelen bij het zwembad. Het ontbijtbuffet is redelijk uitgebreid en wordt geserveerd op het terras van het restaurant. Dineren en lunchen is ook mogelijk. Veel groenten uit eigen tuin en afwisselende dagschotels.
missing
De vriendelijkheid van het personeel, de bereidheid om iets voor je te kunnen betekenen. Allemaal, stuk voor stuk, zeer beleefd en behulpzaam. De kamers werden dagelijks schoongemaakt en de bedden werden netjes opgemaakt. Zeer goed!!!!! Echt een aanrader!!!
Veelgestelde vragen over Asteras Paradise
Toeristen uit Nederland logeren vaak in deze accommodaties. Ideeën voor uw toekomstige reizen.
Asian Mansion II: | 63 beoordelingen | 52.06€ / nacht
Rac Exmouth Cape Holiday Park: | 57 beoordelingen | 162.70€ / nacht
Horizon Beach: | 55 beoordelingen | 133.88€ / nacht
Terrazas Del Calafate: | 240 beoordelingen | 82.74€ / nacht